لطفا جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان

لطفا: جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان اینترنت خانواده پاکستان همسر و فرزند

گت بلاگز اخبار حوادث تصویر + جوان شرور ، المیرا را ربود

آخرین روزهای فروردین ماه امسال دختری جوان در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران به سمت منزل در حال حرکت بود که پسر خواستگار سوار بر خودروی پژو 206 سفید رنگ جلوی پایش

تصویر + جوان شرور ، المیرا را ربود

جوان شرور ، المیرا را ربود + عکس

عبارات مهم : ایران

آخرین روزهای فروردین ماه امسال دختری جوان در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران به سمت منزل در حال حرکت بود که پسر خواستگار سوار بر خودروی پژو 206 سفید رنگ جلوی پایش توقف کرد.

به گزارش رکنا، المیرا که از این پسر می ترسید و به خاطر شرارت هایش جواب رد به خواستگاری وی داده بود این بار نیز از وحشت و با اصرارهای امیر سوار بر خودروی وی شد تا حرف های این جوان را بشنود.

تصویر + جوان شرور ، المیرا را ربود

امیر که همراه دوستش بود المیرا را سوار بر ماشین کرد و به سرعت شروع به حرکت کرد و دختر جوان هنگامی که به خودش آمد دید که در بزرگراه های شمال است.

المیرا التماس می کرد که به پایتخت کشور عزیزمان ایران بازگردد و او را نزد خانواده اش ببرند ولی امیر گوش شنوایی جهت التماس های دختر مورد علاقه اش نداشت و با لحنی آرام می گفت که چند روز دیگر با پدرت حرف می زنم و به ازدواج تو و من رضایت می دهد.

آخرین روزهای فروردین ماه امسال دختری جوان در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران به سمت منزل در حال حرکت بود که پسر خواستگار سوار بر خودروی پژو 206 سفید رنگ جلوی پایش

دختر جوان اشک می ریخت و این درحالی بود که پدر دلواپس به گوشی تلفن همراه دخترش زنگ می زد ولی پسر شرور اجازه جواب دادن به دختر را نمی داد تا اینکه پدر امیر که متوجه اقدام عجیب پسرش شده است بود با امیر تماس گرفت و از او خواست تا به پایتخت کشور عزیزمان ایران بازگردند تا ماجرا را حل کنند.

در همین لحظه پدر المیرا نیز هنگامی که فهمید دخترش از سوی خواستگارش ربوده شده است با امیر تماس گرفت و توانست با حرف زدن با این جوان شرور، او را راضی کند که به پایتخت کشور عزیزمان ایران بازگردد.

امیر که نمی خواست دختر مورد علاقه اش را از دست بدهد به پایتخت کشور عزیزمان ایران بازگشت و به منزل زوج جوانی که از آشنایانش بود رفت.

تصویر + جوان شرور ، المیرا را ربود

این زوج جوان نیز از وحشت امیر هر چه او می خواست در اختیارش قرار دادند و دختر جوان در منزل آنها محبوس شد.

پدر المیرا نزد پلیس رفت و از ماجرای ربوده شدن دخترش به وسیله خواستگار شرور پرده برداشت و تیمی از ماموران پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران به دستور بازپرس آرش سیفی از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت رهایی دختر جوان وارد عمل شدند.

آخرین روزهای فروردین ماه امسال دختری جوان در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران به سمت منزل در حال حرکت بود که پسر خواستگار سوار بر خودروی پژو 206 سفید رنگ جلوی پایش

کارآگاهان در این شاخه از تحقیقات پی بردند که امیر یک شرور خطرناک است که سابقه کتک کاری، ضرب و جرح با چاقو و حمل مواد مخدر دارد و امیر پیامکی به پدر المیرا ارسال کرده و آنها را ترساندن کرده اگر راضی به ازدواج با دخترشان نشود خون به پا می کند.

این سناریو 3 روز طول کشید و المیرا از وحشت حاضر به فرار از منزل زوج جوان نشد تا اینکه پدر المیرا با راهنمایی های پلیس با امیر تماس گرفت و ادعا کرد که راضی به ازدواج آنها است.

تصویر + جوان شرور ، المیرا را ربود

پدر دلواپس در مرحله بعدی از امیر خواست تا دخترش را رها کند تا در مراسم خواستگاری جواب مثبت به ازدواج آنها بدهد و با چرب زبانی موفق شد تا خواستگار شرور را آرام کند و دختر جوان از اسارت پسر جوان نجات یافت.

کارآگاهان هنگامی که دختر جوان از منزل زوج جوان خارج شد در عملیاتی غافلگیرانه پای در منزل گذاشتند و امیر را که شرور سابقه دار است دستگیر کردند.

المیرا بعد از نجات از دست خواستگار شرور به ماموران گفت: امیر از آشنایان خانوادگی مان است و همه می دانند که وی خطرناک و شرور است ولی او مدتی بود که به من ابراز علاقه می کرد و به خواستگاری ام آمد ولی جواب منفی به این خواستگاری دادیم ولی امیر دست بردار نبود و هر لحظه به مرا ترساندن می کرد که باید راضی به ازدواج با او شوم.

وی افزود: هر لحظه از وحشت به تماس هایش جواب می دادم تا اینکه 3 روز قبل جلوی پایم توقف کرد و با اصرار مرا سوار بر خودرویش کرد و به سمت شمال رفت که پدرم و پدر امیر در تماس با او توانستند خواستگارم را راضی به برگشت به سمت پایتخت کشور عزیزمان ایران کنند.

المیرا ادامه داد: زمانیکه به منزل زوج جوان رفتیم آنها از وحشت امیر حاضر به همکاری با او شدند و وحشت از امیر آنقدر نمایان بود که یک شب تصمیم به فرار از منزل آنها گرفتم که زوج جوان گفتند اگر فرار کنم معلوم نیست امیر چه بلایی سر من در می آورد و از وحشت جان خودم و آنها از فرار پشیمان شدم تا اینکه پدرم گفت حاضر به ازدواج من با امیر است و همین باعث رهایی من شد.

امیر در این مرحله که ادعا می کرد جنون دارد به دستور بازپرس پرونده دراختیار کارشناسان پزشکی قانونی قرار داده شد و تیم پزشکی بعد از بررسی های دقیق جنون این جوان را رد کردند.

بنا به این گزارش، امیر به دستور بازپرس آرش سیفی از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی جهت تحقیقات زیاد در اختیار ماموران پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفته است.

واژه های کلیدی: ایران | ازدواج | خواستگار | خواستگاری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs