لطفا جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان

لطفا: جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان اینترنت خانواده پاکستان همسر و فرزند

گت بلاگز اخبار حوادث ناکامی جاعلان در فروش ملک ۱۱ میلیارد تومانی

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: اعضای باندی که با جعل سند، قصد فروش ملکی خالی از سکنه به ارزش ۱۱۰ میلیارد ریال را داشتند در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی این فر

ناکامی جاعلان در فروش ملک ۱۱ میلیارد تومانی

عبارات مهم : اصفهان

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: اعضای باندی که با جعل سند، قصد فروش ملکی خالی از سکنه به ارزش ۱۱۰ میلیارد ریال را داشتند در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی دستگیر شدند.

به گزارش میزان، سردار عبدالرضا آقاخانی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت باندی در زمینه جعل سند جهت املاک خالی از سکنه و کلاهبرداری از طریق فروش آن ها عنوان به صورت خاص در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه اعضای این باند مهارت بالایی در تهیه اسناد جعلی داشتند، افزود: آن ها با پرسه زنی در مناطق بالای شهر اقدام به شناسایی املاک گران قیمت خالی از سکنه کرده و با اطمینان از عدم مراجعه طولانی مدت صاحبان ملک، جهت آن سند جعلی تهیه و از این طریق آن را به فروش می رساندند.

ناکامی جاعلان در فروش ملک ۱۱ میلیارد تومانی

این مقام مسئول عنوان داشت: آخر با تحقیقات گسترده کارآگاهان اعضای این باند سه نفره در حالی که قصد داشتند ملکی گران قیمت واقع در یکی از نقاط بالای شهر اصفهان که دارای ارزشی بالغ بر ۱۱۰ میلیارد ریال بود را در یکی از بنگاه های معاملات ملکی به فروش برسانند دستگیر و از آنان یک جلد سند بنچاق جعلی نیز کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان دارای سوابق کیفری در زمینه جعل و کلاهبرداری هستند گفت: متهمان با اقرار صریح به بزه انتسابی همراه با پرونده تشکیل شده است جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شده است و با قرار تامین مناسب روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: اعضای باندی که با جعل سند، قصد فروش ملکی خالی از سکنه به ارزش ۱۱۰ میلیارد ریال را داشتند در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی این فر

سردار آقاخانی افزود: با تلاش کارآگاهان، صاحبان مهم این ملک که از چنین اتفاقی بی اطلاع بودند شناسایی شده است و در جریان این کلاهبرداری قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با هشدار به کسانی که املاک گران قیمت خود را به صورت بلاصاحب ر ها می کنند، گفت: معمولاً زمین ها و املاک گران قیمت ر ها شده است که هیچ گونه اقدامی جهت مشخص کردن حدود مالکیت آن ها صورت نگرفته مورد طمع جاعلان و کلاهبرداران قرار گرفته و این افراد با شناسایی چنین زمین ها و املاکی تلاش می کنند با تهیه سند مجعول، آن ها را به فروش برسانند.

این مقام انتظامی بیان داشت: مورد نیاز است هرکس زمین و ملکی خالی از سکنه دارد هرچند وقت یک بار سرکشی از آن داشته باشد و اگر متوجه عملیات ساختمانی و یا هرگونه اقدامی مبنی بر تصرف آن شد پیگیری های قانونی را انجام دهد.

ناکامی جاعلان در فروش ملک ۱۱ میلیارد تومانی

واژه های کلیدی: اصفهان | انتظامی | کلاهبرداری | فرمانده انتظامی استان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs