لطفا جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان

لطفا: جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان اینترنت خانواده پاکستان همسر و فرزند

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مسئولان وعده‎های الکی به مردم ندهند / امام جمعه موقت تهران

امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: مجلس باید موقعیت حساس کنونی کشور را درک کند. تا این حد عقب‌نشینی و انفعال نه به نفع خودشان است و نه به نفع مردم و

مسئولان وعده‎های الکی به مردم ندهند / امام جمعه موقت تهران

امام جمعه موقت تهران: مسئولان وعده‎های الکی به مردم ندهند

عبارات مهم : ایران

امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: مجلس باید موقعیت حساس کنونی کشور را درک کند. تا این حد عقب نشینی و انفعال نه به نفع خودشان است و نه به نفع مردم و مملکت.

به گزارش فارس، حجت الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران با پرداختن به پرسشها روز، اغتشاشات اخیر در کشور را اتفاق عبرت انگیز و بیدارگری خواند که باید نسبت به آن روشنگری شود.

مسئولان وعده‎های الکی به مردم ندهند / امام جمعه موقت تهران

وی در ادامه عنوان کرد: فتنه را آرزو کنید لیکن که فتنه اشخاص منافق را هویدا و نابود می کند، این آشوب ها دوست و دشمن را نشان می دهد و در این سختى ها و آسانى ها ها گوهر افراد جامعه نمود پیدا می کند.

صدیقی با بیان ارزیابی خود در رابطه با آشوب های اخیر در کشور خاطرنشان کرد: عالی ترین طرحی را در این رابطه رهبر معظم انقلاب داشتند که فرمودند این اغتشاش عوامل بیرونی دارد و طراحی شده است هست. ما ه ها شیطان بزرگ و ایادی آن برنامه ریزی کردند و افرادی در مراکز توطئه تحت مطالعه قرار گرفتند و از این وقت سوء استفاده کردند.

امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: مجلس باید موقعیت حساس کنونی کشور را درک کند. تا این حد عقب‌نشینی و انفعال نه به نفع خودشان است و نه به نفع مردم و

صدیقی همچنان عنوان کرد: شیطان بزرگ که جزو بدبخت ترین ها هست، تماما پول هایی که دستگاه ها حمایتی به آن می دهند باید در مسیر مسلمان کشی و آدم کشی صرف کند.

امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: آشوب های اینچنینی طرح آمریکا و صهیونیسم و با پول عربستان و پادوهای آنان است که در راس آن منافقین بدبخت و آواره بودند که از خود بریده و به بیگانگان پناهنده شدند و پادویی آنها را برعهده گرفتند.

وی برهمین اساس اضافه کرد: البته جهت ما متقن نبود که بعد از فتنه 88 چنین اتفاقی بیفتد ولی آنهایی که فکر می کنند انقلاب تمام شده است و تلاش دارند گفتمان انقلابی را به حاشیه ببرند و همچنان پرسشها جزئی بی ارزش را بزرگ می کنند بدانند دشمن های ما منتظر غفلت هستند و به محض اینکه احساس کنند مردم مسئله دارند از همان نقطه وارد می شوند و تلاش در نابودی دارند. لذا باید در این رابطه مردم همواره بسیج شده است و هوشمندانه زندگی کنند.

مسئولان وعده‎های الکی به مردم ندهند / امام جمعه موقت تهران

صدیقی گفت: ما دشمن های خائن قسم خورده ای داریم که چشم دیدن دین خدا را ندارند و استقلال هیچ کشوری را برنمی تابند، این دشمن های 40 سال از ملت ما تودهنی خوردند و مردم همواره در برابر توطئه های آنان مقاومت کردند و مشت محکمی بر دهان آمریکا زدند و از این به بعد هم هرگاه آمریکا گرفتار توهم، جهالت، سردرگمی در اثر سیلی هایی که از مسیر مقاومت دارد هوس کرد و قصد برهم زدن آرامش انقلاب اسلامی را داشت بداند باز هم از ملت ما تو دهنی خواهد خورد و با مشت های گره کرده عاشقان شهادت مواجه خواهد شد.

امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران در بخش دیگری از خطبه های خود ضمن هشدار به کلیه مسئولان عنوان کرد: ما تا هستیم و دین داریم، ارزش های دینی مان را مهم می دانیم و تا زمانی که شرف و استقلال مان حاصل از خون شهیدانمان است اصرار داریم که دشمن عنادش را روزافزون می کند و دست از سر ما برنمی دارد؛ لذا باید انقلابی بمانیم.

امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: مجلس باید موقعیت حساس کنونی کشور را درک کند. تا این حد عقب‌نشینی و انفعال نه به نفع خودشان است و نه به نفع مردم و

وی افزود: دولت نباید نیروهای انقلابی را از گردنه سنگرهای خدمت بیرون کند آیا که گرفتار می شود و سیلی می خورد و نمی تواند مملکت را اداره کند، آیا که این مملکت با مردم و انقلاب می تواند اداره شود.

صدیقی با بیان اینکه با روحیه های اشرافی نمی شود خلاءهای مملکت را پر کرد، اظهار داشت: قطعا با اشرافی گری و روحیه های اینچنینی امکان اداره کشور وجود ندارد و باید به تمام اقشار جامعه توجه شود.

مسئولان وعده‎های الکی به مردم ندهند / امام جمعه موقت تهران

به اعتقاد امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران یکی از اموری که در داخل باعث شده است دشمن طمع کند و پادوهای داخل را به اغتشاش وا دارد بی توجهی به فرهنگ و ایمان مردمان کشورمان است.

وی در همین رابطه خاطرنشان کرد: کشور ما را در دوران دفاع مقدس تحریم کردند ولی فرهنگ ایمان، شهادت، وحدت و اطاعت از ولایت فقیه به ما انسجام داد و ما بر معمای جنگ به صورت معجزه آسایی پیروز شدیم.

صدیقی ادامه داد: امروز هم در جنگ اقتصادی در دنیا ما نیرومند تر و دلبرتر شدیم و همواره تولید و مقاومت کردیم. ما امروز مرزها را درنوردیدیم و انقلابمان را صاحب شدیم؛ لذا در لایحه بودجه سال 97 کل کشور هم نکاتی وجود دارد که مجلس باید آنها را رعایت کند.

به گفته امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران یکی از بسترهایی که امروز از طریق آن پرسشها مردم می تواند برآورده شود مجلس است که در این رابطه مجلس باید اقتدار خود را نشان دهند و بر اوضاع مملکت اشراف پیدا کند.

وی با تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی باید کم کاری ها و فسادها را مورد نظارت بیشتری قرار دهد گفت: در کمیسیون های تخصصی مجلس هم باید تعقیب هایی وجود داشته باشد و مجلس همواره پرسشها را رصد کند و باید نشان دهد که نمایندگان وکلای مردمند و نمی گذارند گرانی کمر مردم را خم کمند و بیکاری بیش از این ایجاد عقده کند؛ لذا در قانون گذاری نیز باید به این موارد توجه بیشتری شود نه اینکه بانک درست کنیم و مرتب تدوین قانون داشته باشیم.

وی روان سازی پرسشها اجرایی و اقتصادی را از جمله امور موظفی مجلس شورای اسلامی خواند و تصریح کرد: مجلس باید موقعیت حساس کنونی کشور را درک کند آیا که تا این حد عقب نشینی و انفعال نه به نفع خودشان است و نه به نفع مردم و مملکت. مجلس باید نشان دهد در جهت مقابله با فساد و بیکاری قدمی برمی دارد و باید گفت مقابله با شورای نگهبان و احکام دین حاشیه سازی است و کار مجلس نیست.

صدیقی در همین رابطه خاطرنشان کرد: در لایحه بودجه سال 97 کل کشور نیز باید جهت بخش فرهنگ نیز بودجه خوبی در نظر گرفته می شد ولی متاسفانه در این رابطه بودجه قابل اعتنایی در نظر گرفته نشده هست، باید گفت پیشرفت پرسشها عملی ما منوط به بودجه است و رکود علمی ما قطعا عقب ماندن از تمدن انسانی محسوب خواهد شد.

امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اینکه در لایحه بودجه به حوزه های علمی توجه چندانی نشده است گفت: شرایط بودجه ای حوزه های علمیه در حال حاضر مطلوب نیست و تنها درصد کمی به این بخش در بودجه تخصیص یافته هست؛ لذا باید جهت این مراکز و حوزه های علمیه و همچنین بخش های فرهنگی بودجه قابل توجهی آینده نگری شود.

وی رعایت اولویت، فقرزدایی و توجه به اقشار آسیب دیده و پابرهنگان را از جمله موارد مهم و مورد توجه در لایحه بودجه برشمرد و عنوان کرد: اگر بنا باشد ما در کشور به کسی هم افتخار کنیم به شهید حججی ها افتخار می کنیم ما در صحنه های خطر ندیدیم که این اشراف و متمولین در میدان پا پیش بگذارند.

صدیقی فقر را ننگ جامعه خواند و خاطرنشان کرد: انقلاب ما به تعبیر امام راحل (ره) انقلاب پابرهنگان و جنوب شهری ها هست، اینها هستند که باید به نوایی برسند و نه اشراف و مرفهان بی درد.

امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر رعایت اولویت کشور از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دستگاه های متفاوت یادآور شد: تامین بودجه، جلوگیری از فروپاشی و مدیریت کارآمد جهت اشتغال جوانان از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد. اینکه تنها بگوییم به چه میزان تخصیص داده شده است بودجه داشته ایم سخن کافی نیست. مردم ما امروز منتظر عمل و اقدامند.

وی با بیان اینکه بیکاری، بیماری و افسردگی و درنتیجه آن اغتشاش و پرخاشگری به دنبال دارد، تصریح کرد: پول باید توام با مدیریت جهادی باشد و از کاخ های شیشه ای باید بیرون آمد و حالی از بیکاران بویژه بیکاران فارغ التحصیل پرسید و همواره بر اعتنا به مردم و احترام و تحویل گرفتن آنها باید توجه شود.

صدیقی ادامه داد: شعارهای غربی و وعده های کاذب اشتغال ممکن است جهت قشری رای آور باشد ولی مردم ما با ایمان هستند و به آخرت اعتقاد دارند لذا باید طلب و اعتراض آنها را شنید، اگر می توانید پرسشها آنها را حل کنید اقدامی انجام دهید و اگر نمی توانید وعده های الکی به مردم ندهید. با مردم با صداقت سخن بگویید و عرصه را به آنها واگذارید. آیا که مردم همواره سنگرشان توکل بر خدا بوده است و تنها از طریق رضای خدا می توان مردم را راضی کرد. بیش از پیش به این عنوان بپردازید و دشمن را شاد نکنید.

امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه قوه قضاییه و قضات مردم را ناراضی نکنند، گفت: قضات همواره باید تلاش کنند پرسشها مردم حل شود.

وی ادامه داد: بعضی مسئولان نیش زبان دارند و مردم را تحویل نمی گیرند ولی باید بدانند که این خلاف مصالح خودتان است آیا که مردم ولی نعمت ما هستند و دست خدا با این جماعت است.

صدیقی در بخش نهایی خطبه های خود با تقدیر از نیروهای امنیتی، مسلح و سپاه پاسداران، ارتش و نیروهای انتظامی تصریح کرد: در اغتشاشات اخیر سربازان امام وقت را کشتند و نامردان مرتکب قتل شدند ولی آنچه باعث تاسف است اعمال طراحی دشمن با دست عوامل داخلی هست. آیا که آنها به مدارس علمیه، بانکها، منازل ائمه جمعه و ادارات دولتی حمله کردند، اینها که کار ملت نیست این موارد ضد مردم، ضد ولایت و ضد انقلاب است و قطعا از دستورات شیطان بزرگ محسوب می شود و خدا هم از آنان راضی نخواهد بود و دیدیم که مردم چگونه صف خود را از آنها جدا کردند؛ البته نیروی انتظامی هم سنگ تمام گذاشت و دیدیم مردم با غیرت و انقلابی و با بصیرت ما در لحظه حاضر شدند و با همه فشارهای اقتصادی و نگرانی های فرهنگی باز هم حضور پرشور خود را به منصه ظهور گذاشتند البته یاوه گویی هایی که مدیر جمهور دیوانه آمریکا دارد و می گوید حکومت از مردم می ترسد هم بیراه است و باید بداند که مردم ما صاحب حکومت هستند و آنان هستند که انقلاب را حفاظت می کنند و برابر هرگونه نشانه و سوء قصدی سینه سپر می کنند و انقلاب را تصفیه می کنند که باید هزاران بار از این مردم تقدیر کرد.

واژه های کلیدی: ایران | انقلاب | انقلابی | لایحه بودجه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs