لطفا جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان

لطفا: جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان اینترنت خانواده پاکستان همسر و فرزند

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی عکس) + سند تازه از ویژه‎خواری یاران «قالیباف» در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران (

محمدباقر قالیباف در حالی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خود را حامي و نامزد نیازمندان، فقرا و بیکاران معرفی کرده است که عملکرد او حداقل در شهرداری پایت

عکس) + سند تازه از ویژه‎خواری یاران «قالیباف» در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران (

سند تازه از ویژه‎خواری یاران «قالیباف» در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران (+عکس)

عبارات مهم : ایران

محمدباقر قالیباف در حالی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خود را حامي و نامزد نیازمندان، فقرا و بیکاران معرفی کرده است که عملکرد او حداقل در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران غیر از این را نشان می دهد؛ عملکردی که می تواند ادعاهای این روزهای او را با تردیدهای جدی مواجه کند.

سایت رویداد۲۴ – محمدباقر قالیباف در حالی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خود را حامی و نامزد نیازمندان، فقرا و بیکاران معرفی کرده است که عملکرد او حداقل در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران غیر از این را نشان می دهد؛ عملکردی که می تواند ادعاهای این روزهای او را با تردیدهای جدی مواجه کند.

رویداد۲۴ به اسنادی دست پیداکرده است که یک بار دیگر ادعاها و شعارهای فریبنده و حتی خیالی محمدباقر قالیباف، شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در جریان مسابقه های انتخاباتی را زیر سؤال می برد؛ اسنادی که پرونده قطور و سیاه شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در بذل و بخشش‎های بی حساب وکتاب از جیب بیت المال به اطرافیان، دوستان و حلقه نزدیکانش را سنگین تر می کند.

عکس) + سند تازه از ویژه‎خواری یاران «قالیباف» در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران (

این اسناد نشان از آن دارد که در دوره مدیریتی قالیباف و در جلسه ساماندهی امور مسکن شهرداری تهران، با حضور نماینده تام الاختیار قالیباف مصوبه ای جهت امتياز های کلان به معاونان، مشاوران و شهرداران مناطق و… جهت تأمین مسکن به تصویب رسیده است.

محمدباقر قالیباف در حالی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خود را حامي و نامزد نیازمندان، فقرا و بیکاران معرفی کرده است که عملکرد او حداقل در شهرداری پایت

این سند علی رغم سند شرکت بازرسی کل کشور که بر واگذاری های نجومی یا املاک نجومی به دوستان، یاران و اطرافیان قالیباف تأکید داشت نه محرمانه است و نه اساساً مهری بر آن خورده که منجر به آن شود تا اصل ماجرا یعنی خاص ذلت و بذل و بخشش ها در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران تحت مدیریت محمدباقر قالیباف با فرافکنی ها به حاشیه رانده شود.

بر اساس این مصوبه مقررشده است تا به «معاونان شهردار، از ٣٠٠ تا ٣٥٠؛ مشاوران موظف شهردار تهران، شهرداران مناطق، قائم مقام و مشاور، معاونین شهردار و مدیران کل ستادی، مدیران عامل شرکت ها و شرکت های مستقل و غیرمستقل از ٢٥٠ تا ٣٠٠ میلیون تومان؛ مشاورین معاونان شهردار از ٢٠٠ تا ٢٥٠ میلیون تومان؛ معاونین مناطق وادارات کل و مراکز ستادی و شرکت ها و شرکت های مستقل و غیرمستقل از ١٠٠ تا ١٥٠ میلیون تومان» پرداخت شود.

همچنین به نظر می رسد صرفاً جهت مشروعیت بخشی بر این خاص خواری، تصویب کنندگان، دو گروه کارکنان ایثارگر، جانبازان و خانواده شهدا و همچنین بانوان سرپرست خانواده و بیماران خاص را نیز در این فهرست گنجانده اند و البته جهت آن ها که قاعدتاً نیازمندترين اقشار هم محسوب می شوند حداقل پرداخت یعنی گروه اول ١٥٠ تا ٢٠٠ و گروه دوم ٥٠ تا ١٠٠ میلیون تومان در نظر گرفته شده است است.

عکس) + سند تازه از ویژه‎خواری یاران «قالیباف» در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران (

بر اساس این سند جهت توجیه مصوبه بذل و بخشش دو استناد قانونی موردتوجه قرارگرفته هست. بر اساس اصل ٤٤ آیین نامه استخدامی کارکنان شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران و در ادامه اصل ٣١ قانون اساسی جمهوری اسلامی این مصوبه جلسه ساماندهی امور مسکن شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران مورد نیاز الاجرا دانسته شده است است.

این در حالی است که هیچ یک از مواد قانونی توجیه کننده و دلیلی جهت پرداخت مثلاً ٣٥٠ میلیون تومان به معاون شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران نیست. به خاص آنکه در مهم ٣١ قانون اساسی تأکید شده است است: «داشتن‏ مسکن‏ متناسب‏ با نیاز، حق‏ هر فرد و خانواده ایرانی هست. دولت‏ موظف‏ است‏ با رعایت‏ اولویت‏ برای‏ آنانکه‏ نیازمندترند به خصوص‏ روستانشینان‏ و کارگران‏ زمینه‏ اجرای‏ این‏ اصل‏ را فراهم‏ کند.» این در حالی است که بر اساس این اصل معاونان و دوستان نامزد حامی فقرا اصولا نيازمند و مستحق دریافت این کمک های مالی نجومي جهت تهیه مسکن نيستند .

محمدباقر قالیباف در حالی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خود را حامي و نامزد نیازمندان، فقرا و بیکاران معرفی کرده است که عملکرد او حداقل در شهرداری پایت

نکته جالب آنکه پای این مصوبه اسامی نام آشنایی هم وجود دارد همان هایی که نامشان در اسناد شرکت بازرسی در واگذاری های نجومی یا املاک نجومی هم وجود داشته هست، یعنی سید حمیدرضا تنها، نادر نوروزی و حمید محمد بیگی که هر سه آن ها تحت عنوان اعضای ستاد ساماندهی امور مسکن شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران پای این مصوبه را امضا کرده اند.

قالیباف که امروز در کوران مسابقه های انتخاباتی مدعی مبارزه با فساد است و دولت روحانی را متهم به پرداخت حقوق نجومی کرده و می کند، مورد نیاز است براق و بدون حاشیه رفتن های بی حاصل اول دلایل واگذاری املاك نجومی را به دوستان و مديران ارشد خود که مورد تائید شرکت بازرسی کل کشور و بعد پرداخت های نجومی به مدیران و دوستان تحت عنوان كمك هزينه خريد مسكن را توضیح دهد و اعلام کند که آیا حاضر است همانند دولت روحانی بابت حقوق نجومی عذرخواهی کند و یا همانند ماجرای پلاسکو از عذرخواهی فرار می کند.

عکس) + سند تازه از ویژه‎خواری یاران «قالیباف» در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران (

قالیباف که شب گذشته در نخستین برنامه تبلیغات تلویزیونی خود با حمله شدید به دولت روحانی دولت خود را دولت مردم و مدافع فقرا و نیازمندان معرفی کرد باید حتماً این توصیه را موردتوجه قرار دهد که حمایت از فقرا و نیازمندان با خاص ذلت و پرداخت ها نجومی به مدیران و اطرافیان همخوانی ندارد.

او مدعی شد که قول حمایت از محرومین را می دهد؛ ولی چه خوب بود که او این قول را در زمانی که شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران شد می داد تا شاهد چنین بذل و بخشش هایی را به دوستانش نباشیم.

قالیباف مدعی شده است است که می خواهد شغل ایجاد کند. این در حالی است که اگر او جلوی خاص ذلت مدیران و دوستان خود در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را می گرفت می توانست روند ایجاد اشتغال را در همین شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران شتاب دهد.

براساس گزارش وزير كار ایجاد شغل جهت هر نفر حداقل نیازمند ٢٠ تا ٧٠ میلیون تومان سرمایه هست. حال اگر محمدباقر قالیباف جلوی خاص ذلت دوستانش (البته حداقل در رابطه با همین کمک هزینه خرید خانه) را می گرفت به فرض به آن ١٥٠ نفر مبلغ ٣٠٠ میلیون تومان پرداخت نمی شد با میانگین ٥٠ میلیون تومان سرمایه جهت ایجاد هر شغل، می شد حداقل جهت ٩٠٠ نفر در همین پایتخت کشور عزیزمان ایران ایجاد شغل کرد.

قالیباف در بخش دیگری از تبلیغات تلویزیونی خود مدعی شد که بخشی از وقت خود را مرتب صرف سر زدن به خانواده ای در پایتخت کشور عزیزمان ایران می کند که 8 فرزند معلول دارند و مادر منزل سرپرست خانواده هست. او این اوضاع را ناشی از مدیریت دولت کنونی دانست.

این در حالی است که شهردار رقیق القلب پایتخت کشور عزیزمان ایران اگر دلش جهت این خانواده می سوخت تنها کافی بود جلوی پرداخت یک کمک هزینه ٣٥٠ میلیون تومانی به مديران خود را بگیرد تا زندگی خانواده موردنظر به طورکلی عوض کردن كند.

اما دریغ و صد افسوس قالیباف که دولت روحانی را این روزها «دولت حرف» می نامد خودش زیاد حرف می زند و کمتر عمل می کند. از اين رو وعده های و شعارهای انتخاباتی اش هم قطعاً از این جنس هست. او نیز همانند احمدی نژاد و جهت مبارزه با فساد به دوردست ها اشاره می کند. درحالی که کافی است نگاهی به دور و اطراف خود داشته باشد و ببیند آن 4 درصدی که زالو صفت می‎نامد شاید خیلی زیاد از آنکه فکرش را بکند به خودش نزدیک باشد.

منبع:rouydad24.ir

واژه های کلیدی: ایران | شهردار | میلیون | ایرانی | قالیباف | شهرداری | حقوق نجومی | شهردار تهران | محمدباقر قالیباف

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs