لطفا جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان

لطفا: جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان اینترنت خانواده پاکستان همسر و فرزند

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری گرو کشی از مجری بدهکار بانکی و شوخی آقای وزیر با زن ابتکار!

خشم فردوسی پور از نجفی! عادل فردوسی پور که این هفته ها دوباره به همان ماهیت عادل جنجالی چند سال پیش از «نود» برگشته هست، در نود این هفته با انتقاد شدید ا

گرو کشی از مجری بدهکار بانکی و شوخی آقای وزیر با زن ابتکار!

گرو کشی از مجری بدهکار بانکی و شوخی آقای وزیر با زن ابتکار!

عبارات مهم : تصویر

عصبانیت فردوسی پور از نجفی!
عادل فردوسی پور که این هفته ها دوباره به همان ماهیت عادل جنجالی چند سال پیش از «نود» برگشته هست، در نود این هفته با انتقاد شدید از اوضاع مدیریت شهری، به جنگ نجفی شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت. او با ناراحتی شدید از این که برنامه دیرتر روی آنتن رفته اعلام کرد که به خاطر برف در خیابان پشتی صدا و سیما گیر کرده هست. انتقاد تندی که البته با تصویر العمل بازدیدکنندگان در اینترنت همراه بود. کاربری در این خصوص نوشت: «جانا سخن از دل ما می گویی.» ولی کاربر دیگری نوشت: «عادل توی خیابون هر لحظه شلوغ گلخونه جردن گیر می کنه و بعد میاد راجع به ستاد بحران حرف می زنه و بعد ویدئوش منتشر میشود همه جا که عجب حرفایی زد .توی پایتخت کشور عزیزمان ایران سه روزه برف اومده و من نفهمیدم کجا “این همه به هم ریخته س” که عادل گفت!»

گروکشی آقای دبیر از مجری بدهکار بانکی!
دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی در سخنانی جنجالی مدعی شده است است یکی از مجریان معروف تلویزیون که هر روز یک کت و شلوار شیک و پیراهن سفید می پوشد میلیاردها تومان به موسسات مالی غیرمجاز بدهکار است و هر شب به مقامات انتقاد می کند اگر بخواهد این رویه را ادامه دهد اسمش را خواهد گفت. کاربری در این خصوص نوشت: «دبیر ستاد مبارزه با مفاسد مجری منتقد را ترساندن به افشاگری کرده هست. اگر جهت گرفتن پول مردم از این آقا راهی جز افشاگری نیست که شما وظیفه داشتی و داری در هر صورت اسمش را اعلام کنی. آیا این ترساندن جز باج خواهی جهت سکوت هست، آن هم در روز روشن؟»

شوخی آقای وزیر باخانم ابتکار
بعد از فراگیر شدن ویدئو کارشناس یزدی که می گوید زنان باید جهت زیاد کردن مهر و دوستی در زندگی زناشویی پای همسران خود را با آب گرم در تشت شست و شو دهند، حالا وزیر بهداشت در یک جلسه رسمی و در حالی که کنار معصومه ابتکار، دستیار خاص مدیر جمهور در حقوق شهروندی نشسته است به او توصیه می کند که این کار را در قبال شوهرش انجام بدهد. تصویر العمل جالب معصومه ابتکار به این صحبت وزیر را با استفاده از توانایی QR در اینجا ببینید.

«پنسی» که در شکم جا ماند!
خبر جا ماندن «پنس» اتاق عمل در شکم یکی از بیماران بیمارستان شهید بهشتی اردستان و البته پاسخ جالب مدیر بیمارستان که گفت این نه قصور پزشکی است و نه اشتباه، بلکه «کوتاهی» هست، تصویر العمل هایی جالبی را در پی داشت. کاربری نوشت: «کوتاهی که معادل همون قصوره!» و کاربر دیگری یادآور شد: «تازه با کمال بی شرمی می گه تو سایر بیمارستان های کشور هم این اتفاق رخ می ده!»

نبرد برجامی عراقچی با «یامین پور »
عراقچی، معاون سیاسی وزارت امور خارجه و یکی از اعضای ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای به برنامه دنیا آرا رفت و گفت و گوی داغی با یامین پور مجری جنجالی این برنامه داشت. او در دفاع از برجام و یامین پو ر با سوالاتش در برابر برجام. گفت وگویی که تصویر العمل هایی بازدیدکنندگان را این چنین در پی داشت: «بازجو دنبال حقیقت نیست، دنبال اثبات اتهاماتی است که خودش یا بزرگ ترش به تو زده. آقای عراقچی، با بازجوها مصاحبه نکنید.» و کاربر دیگری نوشت: «من صحبت های آقای عراقچی رو نفهمیدم.»

چرخش شبکه ۳؛ رشیدپور به جای مدیری در «هفت»!
در حالی که اعلام شده است بود مهران مدیری، مجری برنامه «هفت» در ایام جشنواره فیلم فجر است حالا ظاهرا رضا رشیدپور به عنوان مجری گزینش شده است هست. چرخش عجیب مدیران شبکه 3 تصویر العمل هایی جالب بازدیدکنندگان را به همراه داشته هست. کاربری نوشت: «این گزینش دقیقا مثل این است که نجم الدین مجری «سمت خدا» را به عنوان مجری برنامه «نود» گزینش کنند!» و کاربر دیگری مدعی شد: «این گزینش پاداش مصاحبه بی خطر رشیدپور با مدیر جمهور است.» کاربری هم نوشت: «به نظر من رشیدپور خیلی بهتره از مدیری جهت اجرای برنامه هفت.»

گرو کشی از مجری بدهکار بانکی و شوخی آقای وزیر با زن ابتکار!

روزنامه خراسان

واژه های کلیدی: تصویر | عراقچی | کاربری | برنامه | رشیدپور | رضا رشیدپور | بدهکار بانکی | معصومه ابتکار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs