لطفا جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان

لطفا: جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان اینترنت خانواده پاکستان همسر و فرزند

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرسپولیس را محروم کنید! , حمله بازدیدکنندگان استقلالی و تراکتوری به سایت فیفا

به قول علی دایی کجای دنیای اینطوری است؟ واقعا باید این پرسش را مطرح کرد که کجای فوتبال دنیا هواداران یک تیم جهت به خاک سیاه نشستن تیمی از کشور خود اینگونه تلاش

پرسپولیس را محروم کنید! , حمله بازدیدکنندگان استقلالی و تراکتوری به سایت فیفا

حمله بازدیدکنندگان استقلالی و تراکتوری به سایت فیفا ؛ پرسپولیس را محروم کنید!

عبارات مهم : فارسی

به قول علی دایی کجای دنیای اینطوری است؟ واقعا باید این پرسش را مطرح کرد که کجای فوتبال دنیا هواداران یک تیم جهت به خاک سیاه نشستن تیمی از کشور خود اینگونه تلاش می کنند؟

به گزارش جام جم آنلاین ، بعد از افشاگری بزرگ مهدی طارمی در برنامه نود مبنی بر اینکه دروغ هایش در رابطه با جنجال بزرگ فسخ قراردادش با ریزه اسپور با کلوب پرسپولیس هماهنگ شده است بود ابتدا استقلال و سپس کلوب تراکتورسازی خواهان برخورد با سرخ پوشان پایتخت شدند. این کلوب ها درخواست کردند که قهرمانی پرسپولیس سلب شود و تمامی مسابقاتی که فصل گذشته پرسپولیس در آن از حضور طارمی استفاده کرده سه بر صفر به سود حریف اعلام شود.

پرسپولیس را محروم کنید! , حمله بازدیدکنندگان استقلالی و تراکتوری به سایت فیفا

هم تراکتورسازی و هم استقلال خواهان این اتفاق بودند، در این میان کلوب استقلال عقب کشید ولی تراکتورها همچنان خواهان این هستند که پرسپولیس با اشد مجازات روبرو شود.

اما تلاش ها فقط به دو کلوب استقلال و تراکتورسازی تخصیص داده شده است ندارد. حجم زیادی از بازدیدکنندگان ایرانی که قطعا طرفداران تیم استقلال و تراکتورسازی هم هستند با حمله به سایت فیفا و کلیه اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … این سایت با کامنت هایی که به زبان های فارسی، انگلیسی ، اسپانیایی و فینگلیش! نوشته شده است خواهان این شده است اند که فیفا هر چه سریع تر تیم پرسپولیس را با محرومیتی بزرگ روبرو کنند. اکثر این بازدیدکنندگان خواهان این هستند که قهرمانی فصل گذشته پرسپولیس نه تنها سلب شود که به دسته یک فوتبال کشور عزیزمان ایران هم سقوط کنند. سه بر صفر شدن تمام بازی های پرسپولیس نیز خواسته مهم اکثر بازدیدکنندگان است.

به قول علی دایی کجای دنیای اینطوری است؟ واقعا باید این پرسش را مطرح کرد که کجای فوتبال دنیا هواداران یک تیم جهت به خاک سیاه نشستن تیمی از کشور خود اینگونه تلاش

در این میان حجم زیادی از این بازدیدکنندگان فارسی زبان در مطالب متفاوت سایت فیفا و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … فیفا با یکدیگر جنگی تمام عیار را شروع کرده اند و با رکیک ترین الفاظ یکدیگر را مورد خطاب قرار می دهند که حتی تصویرهای مربوط به آن قابل انتشار نیست.

واژه های کلیدی: فارسی | تلگرام | استقلال | استقلال | پرسپولیس | مهدی طارمی | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs