لطفا جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان

لطفا: جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان اینترنت خانواده پاکستان همسر و فرزند

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات درد و دل باشگاهداران با سرپرست کمیته‌ فوتسال ، گاف کفاشیان در جلسه با مدیران

مدیران باشگاه‌های فوتسال در جلسه با کفاشیان انتقاداتشان را نسبت به او مطرح کردند. 

درد و دل باشگاهداران با سرپرست کمیته‌ فوتسال ، گاف کفاشیان در جلسه با مدیران

گاف کفاشیان در جلسه با مدیران/ درد و دل باشگاهداران با سرپرست کمیته فوتسال

عبارات مهم : فوتسال

مدیران کلوب های فوتسال در جلسه با کفاشیان انتقاداتشان را نسبت به او مطرح کردند.

به گزارش ایسنا، جلسه قرعه کشی لیگ برتر فوتسال صبحگاه امروز (چهارشنبه) با حضور علی کفاشیان، عباس ترابیان و علیرضا سهرابی به همراه مدیران عامل کلوب ها برگزار شد.

درد و دل باشگاهداران با سرپرست کمیته‌ فوتسال ، گاف کفاشیان در جلسه با مدیران

در این جلسه که پنج کلوب یاسین پیشرو، شهروند آذرخش، لبنیات ارژند و شهرداری ساوه نماینده ای نداشتند، ابتدا با صحبت های علی کفاشیان شروع شد.

سرپرست کمیته فوتسال که به نظر می رسد اطلاعات کافی فوتسالی ندارد، گفت : تیم ملی فوتسال در آخرین رنکینگ فیفا در رده چهارم قرار گرفته است.

مدیران باشگاه‌های فوتسال در جلسه با کفاشیان انتقاداتشان را نسبت به او مطرح کردند. 

این در حالی است که فیفا رنکینگ فوتسال را اعلام نمی کند و آخرین رده تیم ملی در رنکینگ اعلامی از سوی سایت مرجع ششم دنیا بوده است.

علی کفاشیان بعد از اتمام صحبت هایش قصد خروج از جلسه را داشت، ولی مدیران عامل از او درخواست کردند تا در جلسه حضور داشته باشد تا به درد دل هایشان گوش دهد. از همین رو افشین دبیری ابتدا با بیان این که سرپرست بودن کفاشیان به فوتسال ضربه می زند، گفت : خانواده باید پدر داشته باشد. ولی با این روند فوتسال آسیب خواهد دید. امیدواریم شرایطی که جهت کارلوس کی روش مهیا کرده اید یک دهم آن را جهت فوتسال تخصیص داده شده است دهید. باید در خصوص کناره گیری کلوب ها آسیب شناسی شود. به اعتقادم درودگر پدر فوتسال بوده است و در وقت ترابیان هم بازی های بسیار خوبی برگزار شد. در وقت افتخاری هم فوتسال نتیجه های خوبی را گرفت، ولی این نتیجه های هیچ ارتباطی به او نداشت و بازیکنان با غیرتشان مقام آوردند. ما هم به دنبال اتفاقاتی که در لیگ رخ داده دل سرد شده است ایم. به اعتقادم کاظم سلیمانی به عنوان دبیر شرکت لیگ این کاره نیست و افرادی مثل خراطی یا جابری بهتر بودند. امیدوارم که از این حرف ها دلگیر نشوید. ضمن این که باید حضور علیرضا سهرابی را در کمیته فوتسال بهفال نیک بگیریم ولی از طرفی دیگر نمی دانیم رضا افتخاری در فوتسال است یا نه.

به گزارش ایسنا، همچنین غلامعلی مرتضایی ، مدیرعامل فرش آرای مشهد با انتقاد از کفاشیان در حضور او، گفت : فوتسال جهت شما کوچک است و انگیزه تان را کم کردن داده هست. ما که نمی توانیم کفاشیان را کوچک کنیم، ولی شما باید کاری کنید که فوتسال بزرگ شده است و در حد و نام کفاشیان شود. این که نمی توانید تا آخر جلسه حضور داشته باشید نشان از عدم انگیزه هست. آقای کفاشیان! فوتسال را کوچک نببینید، دستش را بگیرید و بزرگش کنید. ما هر لحظه در جلسات از ناراحتی ها و گلایه ها صحبت می کنیم، ولی باید مثل خود فوتسال در جلسات هم شاداب و با طراوت حاضر شویم. گیتی پسند اصفهان با این همه هزینه و بر و بیا قهرمان شده است هست، ولی آخرش چه؟ آیا از آنها حمایت می کنید؟

درد و دل باشگاهداران با سرپرست کمیته‌ فوتسال ، گاف کفاشیان در جلسه با مدیران

مجید حلاجی، مدیرعامل کلوب تاسیسات دریایی در این جلسه از نبود پخش تلویزیونی انتقاد کرد و گفت : ما این همه هزینه می کنیم ولی چیزی عایدمان نمی شود. سالن های فوتسال با پرسشها زیادی مواجه هستند. به عنوان مثال سالن ساری هر لحظه آبستن اتفاقات بدی بوده است.

علی جنتی، مدیرعامل کلوب گیتی پسند اصفهان نیز آخرین نفری بود که انتقادهایش را در جلسه نسبت به کفاشیان مطرح کرد و با اشاره به این که نگاه کمیته فوتسال باید عوض کردن کند و به سمت استقلال برود، مطرح کرد: علت پیشرفت برزیل جدا شدن فوتسال از فوتبالش بوده هست. بودجه فوتسال آنها جدا هست. من به عنوان مالک کلوب هفت سال در فوتسال هزینه کرده ام و در مجموع بیست میلیارد هزینه داشته ام. ولی آیا برگشتی داشته است؟ در جام رمضان هزار تومان به تیم قهرمان پاداش می دهند، ولی در لیگ برتر حتی جام را هم شکسته به ما می دهند. حق باشگاهی که در لیگ اول شده است است این جام است؟

مدیران باشگاه‌های فوتسال در جلسه با کفاشیان انتقاداتشان را نسبت به او مطرح کردند. 

وی افزود: ما جهت نخستین بار در یک رشته تیمی در دنیا سوم شده است ایم. چقدر نگاه ورزش کشور عزیزمان ایران به فوتسال عوض کردن کرده است؟ بازیکن از ما پول خوب می خواهد چون حرفه ای هست. مربی تیم ملی هم هر وقت که دلش خواست برنامه می گذارد. تمام کلوب ها عاشق هستند و از جیب هزینه می کنند. اسپانسر در فوتسال پیدا نمی شود. من کلوب دار از کجا باید یک نفر را پیدا کنم تا روی پیراهن تیمم در جام کلوب های آسیا تبلیغ کند؟ ما مدام در لیگ با استرس روبرو هستیم و هیچ دلخوشی نداریم.

واژه های کلیدی: فوتسال | فوتسال | علی کفاشیان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs