لطفا جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان

لطفا: جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان اینترنت خانواده پاکستان همسر و فرزند

عکس + مردی در لباسشویی خودش را شست

مرد امریکایی که در سال ۲۰۱۶ میلادی خود را در ماشین لباسشویی شست تبدیل به اسطورهای منحصر به فرد شده است است. مردی در لباسشویی خودش را شست +عکس ع..

ادامه مطلب

عکس) + سند تازه از ویژه‎خواری یاران «قالیباف» در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران (

محمدباقر قالیباف در حالی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خود را حامي و نامزد نیازمندان، فقرا و بیکاران معرفی کرده است که عملکرد او حداقل در شهردار..

ادامه مطلب

هوش مصنوعی به یاری مقابله با بیماری سل می آید

مطالعه تازه نشان می دهد امکان استفاده از هوش مصنوعی جهت تشخیص بیماری سل در کشورهای در حال توسعه وجود دارد. هوش مصنوعی به یاری مقابله با ب..

ادامه مطلب

انتخابات را با یارانه ها به مزایده نگذارند/ توهین و تخریب جواب نمی دهد ، جلالی

رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی می گوید نباید به شعور مردم توهین کرد، این که یارانه ها را وسیله قرار دهیم و به نوعی انتخابات را به مزایده بگذا..

ادامه مطلب

تصویر + جوان شرور ، المیرا را ربود

آخرین روزهای فروردین ماه امسال دختری جوان در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران به سمت منزل در حال حرکت بود که پسر خواستگار سوار بر خودروی پژو 206 سفید ر..

ادامه مطلب

در بازی قبل نشان دادیم الهلال برتر از ما نیست / برانکو

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر الهلال عربستان اظهار کرد: با تیمی بازی می کنیم که بیش از ۵۲ قهرمانی داشته است و هر لح..

ادامه مطلب

بحران در خط دفاع پرسپولیس

محمد انصاری مدافع پرسپولیس دیدار برابر الهلال عربستان را به علت مصدومیت از دست داد. بحران در خط دفاع پرسپولیس عبارات مهم : برانکو ..

ادامه مطلب

تصاویر + دلیل شهرت این خانواده پاکستانی در اینترنت چیست؟

یک خانواده در پاکستان به سوژه داغ این روزها در اینترنت تبدیل شدند. جمعیت | زندگی | فرزند | فرزندان | پاکستان | اینترنت | خانواده | پاکس..

ادامه مطلب