لطفا جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان

لطفا: جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان اینترنت خانواده پاکستان همسر و فرزند

واکنش فارابی به یک حاشیه راجع به رستاخیز

روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی در اطلاعیه‌ی اطراف فیلم «رستاخیز»، توضیحاتی داد. واکنش فارابی به یک حاشیه راجع به رستاخیز عبارات مهم : عا..

ادامه مطلب

دیدار ملکه الیزابت و نوه اش با قربانیان برج سوختۀ لندن

ملکه الیزابت و شاهزاده ویلیام با آتش نشانان، امدادگران و ساکنان برج گرنفل دیدار کرد. ترزا می نخست وزیر انگلیس هم بعد از اوج رفتن انتقادها به دیدار مجروحا..

ادامه مطلب

تصویر ماه توت‌فرنگی در آسمان

در ۹ ژوئن ۲۰۱۷، با غروب خورشید یک ماه کامل در آسمان دیده شد که بعضی‌ها آن را ماه توت فرنگی می نامند. این ماه کاملا روشن در نزدیکی افق قرار داشت و رنگ ..

ادامه مطلب

عکس + مردی که دن‌کیشوت را کشت بعد از ۲۰ سال پیدا شد

فیلمبرداری پروژه عظیم “مردی که دن کیشوت را کشت” به کارگردانی تری گیلیام بالاخره و بعد از ۲۰ سال به آخر رسید.  مردی که دن کیشوت ..

ادامه مطلب

مجازات عجیب جهت پیرزن پفک دزد!

پیرزنی که اقدام به دزدی چیپس و پفک نمکی از یک سوپرمارکت کرده بود، با حکم دادگاه به ممنوعیت خرید بدون داشتن همراه محکوم شد. مجازات عجیب جهت پیرزن پفک دزد!..

ادامه مطلب

مشمولان قانون + نحوه احتساب سنوات حق التدریس معلمان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش نحوه احتساب سنوات حق التدریس در اجرای قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین وظیفه استخدامی معلمان حق ..

ادامه مطلب

وعده تیلرسون بعد از خروج آمریکا از معاهده آب و هوایی

رکس تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا روز جمعه اعلام کرد که کشورش به رغم خروج از توافق آب و هوایی پاریس، به تلاش های یکجانبه جهت کم کردن انتشار گازهای گل..

ادامه مطلب

مربی استقلالی دستیار علی کریمی در نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران

به گزارش خبرآنلاین؛ حضور علی کریمی در نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران تقریبا قطعی شده است و این در حالی است که علی کریمی در حال گزینش اعضای کادر فنی و دست..

ادامه مطلب

تصمیم جسورانه اشرف غنی در پی انفجار خونین کابل

در پی انفجار خونین روز چهارشنبه کابل که بیش از ۹۰ کشته به جا گذاشت، بعضی از گزارش‌های محلی حاکی از آن است که محمد اشرف‌غنی حکم اعدام ۱۱ طالبان و شبکه حقان..

ادامه مطلب

حس لمس اجسام در دنیای مجازی با دستکش هوشمند

محققان در دانشگاه سن دیه‌گو کالیفرنیا موفق به توسعه دستکش‌های سبک وزنی شدند که مقاومتی که فرد هنگام لمس یک جسم واقعی احساس می‌کند را شبیه‌سازی می‌کند.  ..

ادامه مطلب