لطفا جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان

لطفا: جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان اینترنت خانواده پاکستان همسر و فرزند

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

من خودم قانونگذار هستم! , زمانی علیه افتخاری و منصوریان

عضو هیات مدیره کلوب استقلال در تصویر العمل به صحبت‌های افتخاری گفت: خودم سال‌هاست که قانونگذار هستم و خلاف مصوبه هیات مدیره هیچ حرفی نمی‌زنم  ..

ادامه مطلب

چربی دور شکمی ریسک مبتلا شدن به سرطان را زیاد کردن می دهد

به گزارش مهر، نتیجه های یک مطالعه تازه نشان داده است که چربی اضافی در اطراف شکم موجب تولید پروتئین بیشتری می شود که می تواند یک سلول غیرسرطانی را تبدیل..

ادامه مطلب

انتقاد توئیتری حسین ماهینی از کسانی که طارمی را هو کردند

به گزارش خبرآنلاین؛ حسین ماهینی در تصویر العمل به اتفاقات دیدار دیروز پرسپولیس برابر سیاه جامگان و اتفاقاتی که روی سکوها افتاد و موجب شد اشک مهدی طارمی درب..

ادامه مطلب

بازگشت سینما فرهنگ به اکران ، ثبت قراداد «قاتل اهلی»

سخنگوی شورای صنفی نمایش از ثبت قرارداد دو فیلم «قاتل اهلی» و «کمدی انسانی» و بازگشت سینما «فرهنگ» به تناوب اکران فیلم‌ها خبر داد.  ثبت ..

ادامه مطلب

رد پای مصرف سیگار و بی تحرکی در مبتلا شدن به سرطان روده بزرگ

روده بزرگ آخرین بخش از سیستم گوارشی است و سرطان این اندام حاصل رشد غیرقابل کنترل سلول ها هست؛ سیگار، چاقی و بی تحرکی از جمله عوامل مبتلا شدن به این بیماری..

ادامه مطلب

شاگردان کرانچار ۴ تایی شدند! ، شکست غیرمنتظره سپاهان برابر پدیده

تیم فوتبال پدیده در هفته دوم لیگ برتر فوتبال موفق شد تیم سپاهان را با ۴ گل از پیش رو بردارد. شکست غیرمنتظره سپاهان برابر پدیده/ شاگردان کر..

ادامه مطلب

رفیق‌کشی در پی یک سوءظن

مردی که متهم است به خاطر یک سوءظن دوستش را به قتل رسانده، سه ماه وقت گرفت تا با برآورده‌کردن خواسته اولیای‌دم از قصاص نجات پیدا کند. رفیق کشی در پی یک سوءظن ..

ادامه مطلب

قدردانی هیات دولت یازدهم از روحانی در آخرین جلسه

هیأت وزیران روز چهارشنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری تشکیل جلسه داد. قدردانی هیات دولت یازدهم از روحانی در آخر..

ادامه مطلب