لطفا جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان

لطفا: جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان اینترنت خانواده پاکستان همسر و فرزند

۳ شرط‌ هیات رئیسه AFC جهت لغو بازی در زمین بی‌طرف

کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت لغو بازی در زمین بی طرف پیش شرطهای را قرار داده است. فوتبال | فوتبالیست ها | کنفدراسیون آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات ..

ادامه مطلب

این ۳ دختر، فرزندان من نیستند! ، ماجرایی که قاضی را هم به خنده انداخت, آقای قاضی همسرم خیانت کرده

ایران نوشت: در طبقه پنجم مجتمع قضایی خانواده – میدان ونک – زنان و شوهران سرگرم پیگیری پرونده های طلاق و مهریه بودند.مردی بلند قامت با ابرو..

ادامه مطلب

خبر فایل‌های «سبز»در بازار مسکن

عمده فایل‌های زیر قیمت در بازار مسکن آبان‌ماه به واحدهای با سن بنای بیش از ۱۰ سال و عمدتا آپارتمان‌های بیش از ۱۵ سال که امکان اخذ تسهیلات صندوق یکم ..

ادامه مطلب

پرداخت وام ۳۵ میلیون تومانی ساخت مسکن به زلزله‌زدگان

یک مقام مسئول در نظام بانکی از پرداخت ۳۵ میلیون تومان تسهیلات ساخت مسکن به ساکنان شهرهای زلزله زده استان کرمانشاه با قیمت سود ۵ درصد و بازپرداخت ۱۵ ساله خبر داد..

ادامه مطلب

بارداری با لقاح آزمایشگاهی خطر تولد زودرس را زیاد کردن می دهد

محققان نشان دادند زنانی که جهت باردار شدن از لقاح آزمایشگاهی استفاده می کنند در مقایسه با کسانی که به طور طبیعی باردار می شوند، تا ۸۰ درصد یبشتر درخطر تولد ز..

ادامه مطلب

آیا روحانی از ماشین پیاده نشد؟

«روحانی همان روحانی است که پیش از این بوده، تخریب‌کنندگانش هم همان‌ها هستند که بودند. از قضا برنامه‌ریزان و مشاوران نیز با سابق فرقی نکرده‌اند. ولی با این که..

ادامه مطلب

احمدی‌نژاد افشاگری می‌کند , این احضاریه هشدار به احمدی‌نژاد بود ، خط و نشان بعد از احضار مشایی

سایت روزنامه اعتماد نوشت: روحانی نزدیک به محمود احمدی‌نژاد، گفت: اگر برخورد با حمید بقایی ادامه پیدا کند، واکنش‌های شدیدتری را از رییس دولت‌های نهم و ده..

ادامه مطلب

عروسی دختر مدیر جمهوری اندونزی با حمله تروریستی روبرو شد

پلیس اندونزی یک تروریست اندونزیایی را به جرم طراحی حمله به مراسم ازدواج دختر ‘جوکو ویدو دو’رئیس جمهوری این کشور و حمله به سفارت میانمار در جاکا..

ادامه مطلب

حفظ سلامت بدن با مصرف غلات کامل

مصرف منظم غلات کامل نظیر جو، برنج قهوه ای، ارزن، بلغور جو دوسر و چاودار هم به چربی سوزی کمک کرده و هم از ریسک بیماری قلبی و دیابت می کاهد.  ..

ادامه مطلب

نخست‌وزیر ترکیه به آمریکا می‌رود

بنعالی ییلدیریم، نخست وزیر ترکیه قرار است از هفتم تا یازدهم نوامبر به آمریکا سفر کند. بحث تعلیق ویزا و پرونده گولن از مهمترین موضوعاتی است که قرار است در ..

ادامه مطلب