لطفا جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان

لطفا: جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان اینترنت خانواده پاکستان همسر و فرزند

نَفَس طرح تحول به شماره افتاد

چند روزی است در فضای رسانه ای و در محافل پزشکی بحث هایی اطراف لیست تازه داروهای بدون نسخه یا اصطلاحا OTC شکل گرفته هست؛ موضوعی که از این بعد تهیه و دست..

ادامه مطلب

اسپانیا گردن کلفت است/ دوست داشتیم بخشی از تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران باشیم ، علیرضا جهانبخش

کسی باور نمی کرد کشور عزیزمان ایران بتواند مراکش را در نخستین بازی جام جهانی ببرد ولی این اتفاق افتاده و تمام مردم کشور عزیزمان ایران شاد هستند.  ..

ادامه مطلب

ملت کشور عزیزمان ایران خسته و ناامید نیست/ کسانی که عادت به سفرهای خارجی دادند

وزیر امور اقتصاد و دارایی با بیان اینکه توجه به دغدغه های اقتصادی مردم جهت وی یک اصل است ، گفت وزیر اقتصاد حق ندارد در اظهارنظرهای عمومی کلمات یاس آور ..

ادامه مطلب

شمارش معکوس جهت آخر سریال‌های رمضان

سریال‌های «سر دلبران»، «بچه مهندس» و «رهایم نکن» که ماه رمضان امسال از شبکه‌های یک، دو و سه سیما راهی آنتن شدند، تا شنبه شب به آخر می‌رسند.  ..

ادامه مطلب

دستگیری سارقان علاقه باتری!

دزدان سابقه‌دار که با دزدی باتری خودروی پژو 206، آن را 50 هزار تومان می‌فروختند، با بررسی دوربین‌های مداربسته دستگیر شدند.  دستگیری..

ادامه مطلب

فوت یک کولبر پاوه‌ای بر اثر سقوط از ارتفاع

به گزارش ایلنا، جمعه (هجدهم خرداد)، یک کولبر ۴۷ ساله به نام «صبور قادری» از اهالی روستای «نجار» پاوه یک روز بعد از جراحت شدید در اثر سقوط از ارتفاعات مرزی، در..

ادامه مطلب

زیاد کردن نرخ‌ها به مردم انتقال یافته نمی‌شود ، جزییات عوض کردن قیمت بعضی داروها

سخنگوی شرکت غذا و دارو با اشاره به برنامه این شرکت جهت واقعی کردن قیمت دارو در سال ۹۷، گفت: در این زمینه سه برنامه اجرایی وجود دارد که بر اساس آن شاهد تغی..

ادامه مطلب

پشت پرده شایعه محرومیت آسیایی استقلال

به گزارش خبرآنلاین؛ استقلال هم مثل پرسپولیس باید چشم انتظار نتیجه گزارشی باشد که ماجان بازرس خاص ای اف سی جهت ارزیابی دفاتر و اسناد مالی این تیم ها نوشته هست...

ادامه مطلب