لطفا جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان

لطفا: جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان اینترنت خانواده پاکستان همسر و فرزند

به دستور بن سلمان، عربستان وارد عصر هسته‌ای شد

رئیس موسسه ژئولوژیکی و زمین شناسی عربستان در مراسمی پروژه ارزیابی و اکتشاف منابع اورانیوم و توریوم را افتتاح کرد. به دستور بن سلمان، عربستان وارد عصر هس..

ادامه مطلب

ناکامی طرح استیضاح ترامپ در مجلس نمایندگان آمریکا

مجلس نمایندگان آمریکا با اکثریت آراء نخستین تلاش رسمی جهت استیضاح دونالد ترامپ مدیر جمهور این کشور را ناکام گذاشت. ناکامی طرح استیضاح ترامپ در..

ادامه مطلب

عروسی دختر مدیر جمهوری اندونزی با حمله تروریستی روبرو شد

پلیس اندونزی یک تروریست اندونزیایی را به جرم طراحی حمله به مراسم ازدواج دختر ‘جوکو ویدو دو’رئیس جمهوری این کشور و حمله به سفارت میانمار در جاکا..

ادامه مطلب

نخست‌وزیر ترکیه به آمریکا می‌رود

بنعالی ییلدیریم، نخست وزیر ترکیه قرار است از هفتم تا یازدهم نوامبر به آمریکا سفر کند. بحث تعلیق ویزا و پرونده گولن از مهمترین موضوعاتی است که قرار است در ..

ادامه مطلب

وعده تیلرسون بعد از خروج آمریکا از معاهده آب و هوایی

رکس تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا روز جمعه اعلام کرد که کشورش به رغم خروج از توافق آب و هوایی پاریس، به تلاش های یکجانبه جهت کم کردن انتشار گازهای گل..

ادامه مطلب

مربی استقلالی دستیار علی کریمی در نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران

به گزارش خبرآنلاین؛ حضور علی کریمی در نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران تقریبا قطعی شده است و این در حالی است که علی کریمی در حال گزینش اعضای کادر فنی و دست..

ادامه مطلب

تصمیم جسورانه اشرف غنی در پی انفجار خونین کابل

در پی انفجار خونین روز چهارشنبه کابل که بیش از ۹۰ کشته به جا گذاشت، بعضی از گزارش‌های محلی حاکی از آن است که محمد اشرف‌غنی حکم اعدام ۱۱ طالبان و شبکه حقان..

ادامه مطلب

حمایت چین از حل مسالمت‌آمیز مساله هسته‌ای کره شمالی

وزیر خارجه چین تاکید کرد که این کشور پیشنهاد می‌کند مسئله هسته‌ای کره شمالی از طریق مذاکره و در چارچوب قطعنامه‌های شرکت ملل حل و فصل شود. حمای..

ادامه مطلب