لطفا جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان

لطفا: جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان اینترنت خانواده پاکستان همسر و فرزند

بخشش قاتل برادر

دخالت‌های مرد جوان در زندگی برادرش و اصرارهای او جهت طلاق دادن همسرش، از وی قاتل ساخت. مرد جوان که از پنج سال قبل به اتهام قتل برادرش در زندان هست، توانست ب..

ادامه مطلب

ماجرای زوج آمریکایی که ۱۳ فرزند خود را شکنجه می‌کردند

والدین کالیفرنیایی تنها روزی یک وعده به فرزندان خود غذا داده و سالی یک بار آنها را به حمام می‌بردند. این دو ممکن است به حکم دادگاه به حبس ابد محکوم ..

ادامه مطلب

توقیف موتورسیکلت‌های میلیاردی در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان از توقیف تعداد هشت دستگاه موتورسیکلت غیر مجاز سنگین به ارزش 10 میلیارد ریال خبر داد.  توقیف موتورسیکلت های میلیاردی..

ادامه مطلب

این ۳ دختر، فرزندان من نیستند! ، ماجرایی که قاضی را هم به خنده انداخت, آقای قاضی همسرم خیانت کرده

ایران نوشت: در طبقه پنجم مجتمع قضایی خانواده – میدان ونک – زنان و شوهران سرگرم پیگیری پرونده های طلاق و مهریه بودند.مردی بلند قامت با ابرو..

ادامه مطلب

رفیق‌کشی در پی یک سوءظن

مردی که متهم است به خاطر یک سوءظن دوستش را به قتل رسانده، سه ماه وقت گرفت تا با برآورده‌کردن خواسته اولیای‌دم از قصاص نجات پیدا کند. رفیق کشی در پی یک سوءظن ..

ادامه مطلب

مجازات عجیب جهت پیرزن پفک دزد!

پیرزنی که اقدام به دزدی چیپس و پفک نمکی از یک سوپرمارکت کرده بود، با حکم دادگاه به ممنوعیت خرید بدون داشتن همراه محکوم شد. مجازات عجیب جهت پیرزن پفک دزد!..

ادامه مطلب

ناکامی جاعلان در فروش ملک ۱۱ میلیارد تومانی

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: اعضای باندی که با جعل سند، قصد فروش ملکی خالی از سکنه به ارزش ۱۱۰ میلیارد ریال را داشتند در عملیات کارآگاهان پلیس ..

ادامه مطلب

جراحی موثر نبود، قربانی جان باخت ، افراد ناشناس به مسئول حراست شبکه بهداشت هیرمند اسید خوراندند

رییس دانشگاه علوم پزشکی زابل از خوراندن اسید به مسئول حراست شبکه بهداشت به وسیله افراد ناشناس خبر داد. افراد ناشناس به مسئول حراست شبکه بهداشت هیرمن..

ادامه مطلب

تصویر + جوان شرور ، المیرا را ربود

آخرین روزهای فروردین ماه امسال دختری جوان در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران به سمت منزل در حال حرکت بود که پسر خواستگار سوار بر خودروی پژو 206 سفید ر..

ادامه مطلب