لطفا جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان

لطفا: جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان اینترنت خانواده پاکستان همسر و فرزند

دستگیری سارقان علاقه باتری!

دزدان سابقه‌دار که با دزدی باتری خودروی پژو 206، آن را 50 هزار تومان می‌فروختند، با بررسی دوربین‌های مداربسته دستگیر شدند.  دستگیری..

ادامه مطلب

فوت یک کولبر پاوه‌ای بر اثر سقوط از ارتفاع

به گزارش ایلنا، جمعه (هجدهم خرداد)، یک کولبر ۴۷ ساله به نام «صبور قادری» از اهالی روستای «نجار» پاوه یک روز بعد از جراحت شدید در اثر سقوط از ارتفاعات مرزی، در..

ادامه مطلب

جسد جوان ۲۸ ساله آبادانی در رودسر پیدا شد

بخشدار رودسر از کشف شدن جسد جوان ۲۸ ساله آبادانی که چند روز گذشته در رودخانه زیار منطقه اشکورات رودسر غرق شده است بود خبرداد. جسد جوان ۲۸ ساله آبا..

ادامه مطلب

بخشش قاتل برادر

دخالت‌های مرد جوان در زندگی برادرش و اصرارهای او جهت طلاق دادن همسرش، از وی قاتل ساخت. مرد جوان که از پنج سال قبل به اتهام قتل برادرش در زندان هست، توانست ب..

ادامه مطلب

ماجرای زوج آمریکایی که ۱۳ فرزند خود را شکنجه می‌کردند

والدین کالیفرنیایی تنها روزی یک وعده به فرزندان خود غذا داده و سالی یک بار آنها را به حمام می‌بردند. این دو ممکن است به حکم دادگاه به حبس ابد محکوم ..

ادامه مطلب

توقیف موتورسیکلت‌های میلیاردی در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان از توقیف تعداد هشت دستگاه موتورسیکلت غیر مجاز سنگین به ارزش 10 میلیارد ریال خبر داد.  توقیف موتورسیکلت های میلیاردی..

ادامه مطلب

این ۳ دختر، فرزندان من نیستند! ، ماجرایی که قاضی را هم به خنده انداخت, آقای قاضی همسرم خیانت کرده

ایران نوشت: در طبقه پنجم مجتمع قضایی خانواده – میدان ونک – زنان و شوهران سرگرم پیگیری پرونده های طلاق و مهریه بودند.مردی بلند قامت با ابرو..

ادامه مطلب

رفیق‌کشی در پی یک سوءظن

مردی که متهم است به خاطر یک سوءظن دوستش را به قتل رسانده، سه ماه وقت گرفت تا با برآورده‌کردن خواسته اولیای‌دم از قصاص نجات پیدا کند. رفیق کشی در پی یک سوءظن ..

ادامه مطلب

مجازات عجیب جهت پیرزن پفک دزد!

پیرزنی که اقدام به دزدی چیپس و پفک نمکی از یک سوپرمارکت کرده بود، با حکم دادگاه به ممنوعیت خرید بدون داشتن همراه محکوم شد. مجازات عجیب جهت پیرزن پفک دزد!..

ادامه مطلب

ناکامی جاعلان در فروش ملک ۱۱ میلیارد تومانی

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: اعضای باندی که با جعل سند، قصد فروش ملکی خالی از سکنه به ارزش ۱۱۰ میلیارد ریال را داشتند در عملیات کارآگاهان پلیس ..

ادامه مطلب