لطفا جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان

لطفا: جمعیت زندگی فرزند فرزندان پاکستان اینترنت خانواده پاکستان همسر و فرزند

شمارش معکوس جهت آخر سریال‌های رمضان

سریال‌های «سر دلبران»، «بچه مهندس» و «رهایم نکن» که ماه رمضان امسال از شبکه‌های یک، دو و سه سیما راهی آنتن شدند، تا شنبه شب به آخر می‌رسند.  ..

ادامه مطلب

گرو کشی از مجری بدهکار بانکی و شوخی آقای وزیر با زن ابتکار!

خشم فردوسی پور از نجفی! عادل فردوسی پور که این هفته ها دوباره به همان ماهیت عادل جنجالی چند سال پیش از «نود» برگشته هست، در نود این هفته با ان..

ادامه مطلب

تصویرهای ، نشان افتخاری کاخ باکینگهام در دستان خالق «هری پاتر»

جی کی رولینگ نویسنده ۵۲ ساله انگلیسی که منشتر شدن کتاب هری پاتر و ساخت فیلمی بر اساس رمان وی به شهرت رسید نشان «ملازم افتخاری» ( Companion of Honour) ک..

ادامه مطلب

تصویر ، مهناز افشار، بهرام رادان و نوید محمدزاده در پشت صحنه یک نمایش

بهرام رادان و پیمان قاسم‌خانی با حضور در پشت صحنه نمایش «الیور توئیست» با بازی مهناز افشار، هوتن شکیبا و نوید محمدزاده، با بازیگران و صورت های معروف و عوا..

ادامه مطلب

سورپرایزهای «تیلور سوئیفت» جهت هوادارانش

تیلور سوئیفت جزو ستاره هایی است که به هوادارانش اهمیت زیادی می دهد طوری که هر از چند گاهی تلاش می کند آنها را به عالی ترین شکل ممکن سورپرایز کند. ..

ادامه مطلب

استایل جالب ترانه علیدوستی در پشت صحنه سریال شهرزاد (عکس)

گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون منشتر شدن تصویری از پشت صحنه سریال شهرزاد اینستاگرامش را به روز کرد.  استایل جالب ترانه علیدوستی در پشت صحنه سری..

ادامه مطلب

بازگشت سینما فرهنگ به اکران ، ثبت قراداد «قاتل اهلی»

سخنگوی شورای صنفی نمایش از ثبت قرارداد دو فیلم «قاتل اهلی» و «کمدی انسانی» و بازگشت سینما «فرهنگ» به تناوب اکران فیلم‌ها خبر داد.  ثبت ..

ادامه مطلب

واکنش فارابی به یک حاشیه راجع به رستاخیز

روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی در اطلاعیه‌ی اطراف فیلم «رستاخیز»، توضیحاتی داد. واکنش فارابی به یک حاشیه راجع به رستاخیز عبارات مهم : عا..

ادامه مطلب

عکس + مردی که دن‌کیشوت را کشت بعد از ۲۰ سال پیدا شد

فیلمبرداری پروژه عظیم “مردی که دن کیشوت را کشت” به کارگردانی تری گیلیام بالاخره و بعد از ۲۰ سال به آخر رسید.  مردی که دن کیشوت ..

ادامه مطلب